категорії: блоґ-запис

Андрухович таки буде співати!

теґи: 1 квітня, Karbido, Цинамон, Юрій Андрухович

Юрій Андрухович таки співатиме на концертах туру Цинамон – такою інформацією поділився сам літератор під час прес-конференції, яка відбулась 30 березня у Книгарні "Є".

Це, безумовно, інтригуюче зізнання Андрухович приберіг насамкінець розмови з журналістами, але через те що майже всі представники преси, не чекаючи завершення конференції, кинулися в чергу отримувати диски щойно привезеного тиражу, інформація до більшості медій так і не потрапила.

"Тільки недавно до туру вирішили приєднатись кілька відомих українських музикантів, але хто саме – поки що сюрприз" – повідомили представники агнції-організатора туру. "Разом з ними ми виконуватимемо українські пісні – серед них будуть і джазові, і модерні акапельні обробки, і кілька відомих хітів як української, так і російської естради" – додав А.

На недовірливе прохання когось із присутніх прихильників продемонструвати фрагмент майбутнього шедевру, головний герой бріфінгу негромко, але чудово поставленим баритоном проспівав увертюру до опери "Запорожець за Дунаєм". Якщо чесно, то міць і тембр мелодійного голосу поєта і прозаїка просто вражає.

    фото – Книгарня "Є"