Презентація фестиваля АРТПОЛЕ-2010 - концерти Port Mone 5 та 8 червня

теґи: артполе, Київ, Одеса, "Порт Моне", концерт, презентація, фестиваль
Початок: 5.06.2010
Закінчення: 8.06.2010
Місце: будинок актора, клуб "Вихід"
Адреса: Одеса, Буніна,24/Київ, Ярославів Вал, 7
Предмет події: концерт тріо ПортМоне, презентація фестиваля Артполе Кількість відвідувачів: 1

Одеса: 5 червня, 21:00, клуб EXIT (вул. Буніна, 24),  

Київ: 8 червня, 20:00, Будинок актора (вул. Ярославів Вал, 7)

Міжнародний фестиваль «АртПоле» буде презентовано двома концертами білоруського інструментального тріо PortMone. Учасники гурту — Олексій Ворсоба (акордеон), Сергій Кравченко (ударні) та Олексій Ванчук (бас-гітара) — виконають композиції із дебютного альбому «DiP», названого критиками кількох незалежних музичних порталів найкращим релізом 2009 року, а також представлять кілька нових п’єс.

В одному з інтерв’ю, присвяченому виходу альбому «DIP», акордеоніста Олексія Ворсобу спитали: «Ваш альбом — це 14 композицій, 14 не схожих морських пейзажів. Що це за море? Де воно знаходиться?» І він відповів: «Це ж так просто. Море — це прямо напроти неба». Альбом «Dip» був майстерно записаний на студії Андрія Жукова та виданий московським незалежним лейблом «Геометрія», відомим релізами таких гуртів як «АукцЫон», «Вежливый Отказ», «Телевизор». Він не лишився непоміченим.

Катажина Палух (головний редактор сайту 80bpm.net, Польща): «Port Mone» — одне з найбільш хвилюючих музичних відкриттів останнього часу в альтернативній музиці і фолку. Транс, мінімалізм, етніка і особлива атмосфера».

Артемій Троїцький (музичний критик, журналіст, Росія): «Альбом цього білоруського тріо я напевне хотів би мати в своїй фонотеці. Авторська й композиторська думка цього колективу найвищою мірою якісна на відміну від великої кількості сучасної акордеонної імпровізаційної музики (включно з джазом і авангардом)».

Рамунас Зілніс (музичний оглядач литовської Lietuvos Rytas) вважає, що альбом схожий на «саунд-трек до арт-хаусного фільму про дику природу — дуже складно створити такий багаторівневий запис, який в той же час обеззброює своєю простотою».

В Одесі (клуб EXIT) напередодні концерту (20:00) відбудеться також зустріч з учасниками та організаторами фестивалю «АртПоле», що проходитиме цього року на Куяльницькому лимані, 12-18 липня. Передбачаються питання-відповіді, кольорові картинки, приємне спілкування та подарунки.

Вартість квитків:

Одеса: 30 грн. напередодні і 40 грн. в день концерту, замовлення — тел. (048) 728 1440, www.perecrestok.kiev.ua 

Київ: 70 грн., замовлення — тел. (044) 599 3161, www.kvytky.uawww.olvia.com.uawww.parter.uawww.perecrestok.kiev.ua та в квиткових касах

Фестиваль "АртПоле" – найбільша в Україні мистецька лабораторія у відкритому просторі – цього року відбудеться в Одесі, біля Куяльницького лиману. Час проведення – 12-18 липня

АртПоле-2010 : програму фестиваля, інформацію щодо квитків та багато іншого дивіться на www.artpolefest.org 

 

На події були

Всі
Я був там